Nawigacja Windows Phone

Nawigacja w smartfonie to opcja, o istnieniu, której nierzadko nie mamy pojęcia. Gdzieś w naszym telefonie jest, nie wiemy jednak jak ją uruchomić i jak z niej korzystać. Posiadając smartfona i jadąc w trasę samochodem, zabieramy osobną nawigację. Nie warto tak robić, to nie ma sensu. Nawigacja Windows Phone luby nawigacja Android, to coś, z czego warto korzystać.
Jeśli planujemy wykorzystanie nawigacji znajdującej się w smartfonie, musimy jednak pamiętać, że dodatkowo obciąża ona zużycie baterii. Jeśli trasa, w którą będziemy jechać jest długa, trzeba zaplanować ładowanie telefonu, zaopatrzyć się w ładowarkę samochodową, ewentualnie w bank energii i w razie konieczności po prostu doładować swój telefon. Rzecz jasna nawigacja działa idealnie, jeśli telefon zamocowany jest w uchwycie przyczepionym do przedniej szyby. Smartfon lezący w przypadkowym miejscu a tym bardziej w kieszeni, to w wypadku używania nawigacji telefonicznej błędne rozwiązanie – wskazania nawigacji w takiej sytuacji mogą być nieprawidłowe.Warto mieć tego świadomość.

Cześć, jestem Piotrek i od roku prowadzę różnego rodzaju strony i między innymi ten blog. Chciałbym, abyś dołączył do mnie w tej technicznej przygodzie i został na dłużej 🙂